ארכיונים

image

VILLA ID 212

בית חווה עצמאית מאבן אשר שוקם בשנת 1995. מוקף בטריטוריה פרטית נרחבת. לבית נוף פנורמי והוא ממוקם בקצה כביש גישה פרטי עם תצפית פנורמית. שטחי הגן והמרפסות המרוצפות מרוהטות בשפע ובקפידה. בריכת שחייה פרטית בגודל x 14 6 מ"ר עם מרפסת שמש מרווחת.

 

הבית ממוקם ב-  Chianti, 5 קילומטר מ- Radda עם כל המתקנים, החנויות והמסעדות ו 6 קילומטר מ-Castellina בלב אזור ייצור יינות הקלסיקו של Chianti.  24 קילומטר  מ-Siena, ו- 60 קילומטר מ- Firenze.

 

הבית שוחזר תוך הקפדה רבה לפרטים. מתגאה בתקרות עץ, רצפות קוטו וקירות מסוידים במסורת האדריכלית הטוסקנית הטובה. חלק מהקירות מציגים את האבן המקורית.

 

ישנן מספר כניסות לקומת הקרקע לבית, וכל הדלתות הן ברזל יצוק עם לוחות זכוכית לספק בטיחות תוך מתן אור מקסימלי. שתי כניסות פרטיות לתוך הסלון מרווח עם האח. הסלון מחולק לשני אזורים על ידי קשת לבנים. אזור אחד מציעה ספות נוחות והשני, הקטן, אזור מגורים עם אח מחמם וכיסאות מרופדים. סמוך לאח יש מעבר פתוח לאולם.

 

מימין האולם נמצאת חדר אוכל מרווח ויפה עם אח פתוחה. דלת יציאה לשביל קצר מרוצף אבן וכמה מדרגות אשר מובילים אל החניה המקורה. שטח החניה תוכנן ונבנה על מנת לספק את הגישה הקרובה ביותר האפשרית אל הבית, מבלי להפריע לנוף.

 

חדר האוכל מתגאה בשולחן עץ ענקי בסגנון טוסקני טיפוסי, ושני קירות החדר תפוסים על ידי מטבח המודרני ויעיל ביותר. המטבח מאובזר בשלמות ומציע כיריים גדולים עם מגוון אפשרויות, תנור, מדיח כלים ומקרר עם מקפיא.

 

משמאל האולם מסדרון עם ארון בגדים משמאלו, ודלתות לשני חדרי שינה עם מיטות נפרדות (ניתן מיטות לאחד על פי בקשה) מימינו. לשני חדרי השינה יש דלתות למרפסת האחורית. המרפסת מרוצפת באבני קוטו ומרוהטת. בקצה המסדרון יש חדר אמבטיה מלא עם תא מקלחת.

 

גרם מדרגות קוטו יפות מוביל מן האולם אל מסדרון הקומה הראשונה. הקומה הראשונה מציעה שני חדרי שינה זוגיים מרווחים, שניהם עם חדרי אמבטיה ושירותים פרטיים, אחד עם אמבטיה ומקלחת מצורפת השני עם תא מקלחת.

 

הבית מציע טלוויזיה בלוויין, סטריאו עם נן CD,  WIFI, מכונת כביסה, עריסת תינוק, טלפון (עם שקע טלפון כמעט בכל חדר של הבית), מערכת אזעקה, ברביקיו, הסקה מרכזית. תשלום עבור גז על פי הצריכה כאשר במהלך העונה הקרה יש גם עצי הסקה. שירותי מנקה זמינים על פי בקשה. יש מאווררי תקרה בחדרי השינה, כמו גם רשתות נגד יתושים בכל מקום אפשרי. הבית מואר ומרוהט בסגנון הטוסקני הטיפוסי של עץ מלא.