יעדים

איטליה

סיציליה
ID. וילה בסיציליה 3376
icon
חדרי שינה
6 חדרי שינה
icon
חדרי אמבטיה
6 חדרי אמבטיה
icon
מספר אנשים
עד 12 אנשים
icon
מיקום
Vendicari, Nםאם

אודות הבית

 

בפנים: לינה בבית קאזה הוא כולו בקומה אחת. ריהוט ואביזרים בכל רחבי הם באיכות גבוהה מאוד  ערכת הצבעים עדין של אפורים, לבנים, שחורים ועץ טבעי יוצר אווירה רגועה, נינוחה.                                           חדרי השינה ממוקמים בשתי אגפים, משני צידיו של אזור מגורים ואוכל משותף, עם תקרות גבוהות של קורות לבנות, ספות כביסה גדולות, אח, וסדרה של חלונות צרפתיים המספקים גישה למרפסות משני צידי הבית. לקצה אחד של אזור זה, נפתח אל אזור האוכל הראשי פרסקו, הוא מטבח מאובזר, עם אי מרכזי גדול, טווח מקצועי, כפול מקפיא מקרר מקפיא, מקרר יין כמעט כל דבר אחר שף יכול זקוק להשראה.

ריצוף  הוא בפיסות פיטרה אפור המקומי, תכונה ממשיכה לתוך שני רבועי השינה. לקצה אחד של אזור המגורים נפתחת דלת למסדרון קצר, שממנו שלושה חדרי שינה: הראשון הוא הכפול הראשי, הכולל חדר ארונות, חדר אמבטיה גדול עם אמבטיה ומקלחת נפרדים, אח דקורטיבי וגדול. חלונות צרפתיים המגיעים אל מרפסת פנורמית פרטית;                                                                                                                                 השני הוא חדר שינה זוגי עם נוף החוצה על אזור כפרי וחדר מקלחת צמוד;                                                                                                                                                                                                    השלישי הוא חדר זוגי עם גישה למרפסת שמסביב וחדר רחצה צמוד עם אמבטיה קטנה ומקלחת. אגף זה הוא גם ביתם של חדר אמבטיה לאורחים.

אגף השינה השני, שנמצא גם הוא דרך מסדרון מאזור המגורים, כולל עוד שלושה חדרי שינה: שני זוגות וכפיוים זוגיים, כל אחד מתפאר בחדר מקלחת צמוד עם גישה למרפסת שמסביב (אחד משקיף אל הבריכה ומציע גישה אליו). אֵזוֹר).                                                                                                                                                                                                                                                                                    לאחרונה, אך לא פחות, חשוב בקומת הקרקע התחתונה, גישה מן השטח עם נוף של הסביבה הסובבת, הוא חדר כושר מאובזר, חדר שינוי בריכה וחדר אמבטיה עם מקלחת.

 

בחוץ: ההגעה לקזה  היא דרך מרפסת גדולה שטופת שמש, שבמרכזה עץ זית. מרוהטת עם שולחן וכיסאות, אזור זה נגיש לשני חדרי שינה. המוקד העיקרי של חיי אל פרסקו שלך בבית קאזה לעומת זאת, הוא בצד השני, שבו טרסות נרחב, מרוהט עבור האוכל, ברביקיו ו lounging, משולש וטהור של דשא ירוק לפנות את מקומו של מים קובלט מזמין של האינסוף בריכה ואת הנוף המרוחק זית שמעבר. גישה זו, הנמצאת בדלתות מרובות בסלון, חדר אוכל, מטבח וכמה חדרי שינה, היא אכן נווה המדבר של הווילה, מחבוא פרטי מבודד המבורך בנופים של הסביבה הכפרית והים הנוצץ באופק.

תחשוב על

המטפלים הדיסקרטיים ביותר מתגוררים במגורים הפרטיים שלהם בקומת הקרקע התחתונה. הם יספקו שירות המשרתת היומית, הכנת ארוחת הבוקר ולוודא את התפקוד היעיל של הבית ובריכה.

תמונות מהוילה

מעוניינים להשכיר או לקבל פרטים נוספים על הוילה? חייגו עכשיו למספר 09-9580463 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: