יעדים

איטליה

טוסקנה
ID.1266 וילה מפוארת בלב הקיאנטי
icon
חדרי שינה
14/11/8 חדרי שינה
icon
חדרי אמבטיה
7 חדרי אמבטיה
icon
מספר אנשים
עד 28/22/16 אנשים
icon
מיקום
Petrogano - Chianti

אודות הבית

וילה טוסקנית מושלמת עם בריכה פרטית גדולה, חדרי שינה ממוזגים וכוללת את שירותיו של השף הפרטי שלך. קירות האבן הישנים של הוילה משתלבים נהדר בגבעות עמוסות הגפן של קיאנטי המערבי, המראה האינסופי שלה מסתיר פנים ששוחזר ושופץ כדי לספק נוחות יוצאת דופן. ציורי קיר מצוירים ביד מקשטים את קירות חדרי השינה הגדולים והממוזגים, שרובם כוללים חדרי אמבטיה מפוארים.

בלב הבניין הממוזג לחלוטין נמצא חדר גדול המחולק על ידי קשתות לפינות הישיבה והאוכל האינטימיות, ומתהדר בשני קמינים גדולים. המטבח תוכנן לטבחים רציניים; השלמה עם תנור עץ, הוא נפתחת אל מרפסת רחבת ידיים עם חדר אוכל מקסים ומרווח מאוד, מתבוססת בנופים היפים של הכפר הקיאנטי. בצד אחד של המרפסת נמצא אזור המגורים, המוצל על ידי מפרש שמש, מושלם לקוקטיילים לאחר הארוחה.

התכשיט בכתר של פודרה הוא בריכת השחייה הענקית הבנויה מאבן טרוורטין, המוצבת במדשאה המוחזקת ללא רבב בחלק האחורי של הבית. פרגולה מרוהטת עם ספות וכסאות נוח מספקת צל ופונה לבריכה הענקית, המציעה אורך מספיק לשחיינים נלהבים ומרחב רגיעה מעגלי להתענג על הנוף.

בכל בוקר השולחן מוכן לארוחת הבוקר ומנוקה. שימו לב כי אין שירות שולחני ואין רכיבים כלולים. למי שמחפש להיות מפונק צ'לי פודרה ניתן לשכור עם שף ועוזר שיכין ויגיש ארוחת בוקר כמו כן ארוחות ערב נהדרות. יש לנו שתי אפשרויות להשכרה מאוישות בהן השף כולל. אנא פנה אל  אלינו לקבלת מידע נוסף.

הבית ממוקם בסמוך לכביש יפהפה של כמה דקות מהעיירה הקטנה Barberino Val d'Elsa, ומציע חופשה מושלמת המשלבת רוגע טהור עם תרבות וסיור – ואולי אפילו סיבוב או שניים של גולף בקרבת מקום.

חשוב-  הבית זמין במחיר נמוך יותר למספר קטן יותר של אורחים.  לפרטים ראו פודרה (x 16 אנשים) ופודרה (x 22 אנשים).

לינה

קומת קרקע                                                                                                                      חדר פתוח וממוזג גדול מאוד עם פינות ישיבה ואוכל המוגדרות על ידי קשתות ושני קמינים. מטבח מאובזר במיוחד עם כיור שיש, תנור כפול, תנור עץ ושולחן ארוחת בוקר. המטבח הממוזג נפתח למרפסת רחבת ידיים עם אכסנת אוכל. חדר שינה טווין ממוזג. חדר אמבטיה עם מקלחת. מתחת למרפסת חניון ל -5 מכוניות וחדר כביסה.

קומה ראשונה                                                                                                                חדר ישיבה קטן. חדר שינה טווין ממוזג [ניתן להמרה לכפול] עם חדר אמבטיה פרטי עם מקלחת. חדר שינה זוגי ממוזג [גודל קינג ] עם חדר אמבטיה פרטי עם אמבטיה. חדר שינה הורים זוגי ממוזג עם מיטת אפיריון [גודל קינג ) וחדר רחצה צמוד עם אמבט ג'קוזי. חדר שינה זוגי ממוזג [גודל קינג ] עם חדר אמבטיה צמוד עם אמבט ג'קוזי. חדר שינה טווין ממוזג [ניתן להמרה לכפול] עם חדר אמבטיה פרטי עם מקלחת. חדר שינה זוגי ממוזג [גודל קינג  עם חדר אמבטיה פרטי עם מקלחת.

מגדל                                                                                                                               חדר שינה זוגי ממוזג [גודל קינג ] עם חדר אמבטיה פרטי עם מקלחת.

בית הארחה / קומת קרקע                                                                                                מטבח פתוח, אוכל ממוזג וחדר ישיבה. חדר שינה טווין ממוזג [ניתן להמרה לכפול]. חדר רחצה עם מקלחת מתאים למוגבלים בתנועה.

בית הארחה / קומה ראשונה                                                                                                      חדר שינה זוגי ממוזג [גודל קינג ] עם שירותים צמודים עם אמבטיה. חדר שינה טווין ממוזג [ניתן להמרה לכפול] עם חדר אמבטיה צמוד עם אמבט ג'קוזי. שני חדרי שינה זוגיים ממוזגים [גודל קינג] המשתפים חדר אמבטיה עם מקלחת.

חוץ

גינה גדולה עם מדשאות נרחבות עוטפת את הבית וסוחפת בעדינות בירידה, כ -30 מטר / מטר, לבריכת השחייה, 816m x . פרגולה שוכנת בקצה האחד של הבריכה ונהנית מנופים נהדרים של הכפר, מרוהטת מאוד בנוחות עם ספות וכסאות נוח. בית בריכה עם מקרר, חדר בגדים ושני חדרי אמבטיה עם מקלחת. מסביב לנכס נמצאות הגבעות השופעות והמתגלגלות שעבורן טוסקנה מפורסמת בצדק

תמונות מהוילה

    • A weekly cleaning and change of bed linen on Saturdays (2). A weekly change of bath towels on Saturdays (2). A weekly change of swimming towels on Saturdays (2). Electricity included in the rental price. : Air conditioning included in the rental price
    • Daily Tax. need to pay on spot.
    • weekly rent. . Hot and cold tap water. Garden and swimming pool maintenance. Emergency Service. A weekly cleaning and change of bed linen on Saturdays (2). A weekly change of bath towels on Saturdays (2). A weekly change of swimming towels on Saturdays (2). Electricity included in the rental price. : Air conditioning included in the rental price
מעוניינים להשכיר או לקבל פרטים נוספים על הוילה? חייגו עכשיו למספר 09-9580463 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: