יעדים

איטליה

דולומיטים
ID.2879 בדולומיטים CHALE בקתת
icon
חדרי שינה
3 חדרי שינה
icon
חדרי אמבטיה
2 חדרי אמבטיה
icon
מיקום
דולומיטים

אודות הבית

בקתה מסורתית בדולומיטים      בקתה בין ההרים. בית חווה ישן עם שירותים מודרניים. נראה כאילו הזמן עמד עדיין כאן מעל גגות קמפו טורס בדרום טירול. עם זאת, כאן תוכלו למצוא את כל הנוחות שאתה יכול לאחל לעצמך.. האהבה לפרט. חדר האיכרים הספון בעץ כהה. הסאונה הפרטית ואזור ההרפיה. הפנורמה הייחודית. כל זה הופך את הבית ב Valle Aurina ייחודי.

יוקרה יכולה להיות כל כך פשוטה: אותנטי ואמיתית.

מטבח מקסים אותנטי.

נוסטלגי, אך מודרני. מציע את כל הנוחיות. מקום להנאה ולשהות.

3 חדרי שינה מסורתיים. הרבה עצים. פרטים אוהבים. חדרי אמבטיה מודרניים. נוף פנורמי מרהיב.

חלונות פנורמיים גדולים. סלון עם אח פתוחה. חדר מסורתי עם משטח עץ עם תנור אריחים. אזורי הרפיה אלפיניים.

בית נופש בוואלה אורינה. עמק בדרום טירול, מוקף 84 פסגות של 3,000 מטר של גובה. עמק, משקף את הצד הדרומי שטוף השמש של האלפים זילרטל. הפכנו את בית החווה המסורתי שלנו ל Chalet

ההר מקסים. בית החווה ממוקם במרחק של 4 ק"מ מעל הכפר קמפו טורס (Campo Tures) עם גישה ישירה ברכב. כאן, הטבע קורא את המנגינה. חובבי הטבע מעריכים את הנוף המרשים של הנוף ההרי הסובב והשלווה המוחלטת. מותאם למשפחות עם ילדים, אלה המחפשים שקט, וכל מי שרוצה להישאר בקתה היסטורית.

תוכלו לשבת על ספסלי העץ המחממים של הסאונה הפרטית. הרם את רגלייך. תוכלו ליהנות מנוף פנורמי נפלא של ואלה אורינה (Valle Aurina) ושל עולם הקרח של הרי האלפים של זילרטל (Zillertal Alps). קח את הריח הטבעי של שמנים אתריים לאחר סיור תובעני ההר לאחד של 3000 מטר סביב הפסגות הגבוהות או ביום על המדרונות. התייחסו לגוף ולנשמה שלכם. תוכלו להירגע בחדר הנופש בסגנון אלפיני עם נוף פנורמי. תן את ההופעות של הנוף ההררי המרשים לשקוע פנימה לעטוף בחלוקי רחצה נעימים. זה מה רגעי היוקרה האמיתיים בבקתה.

טיולי הליכה ורכיבה על אופניים בפארק הטבע Vedrette di Ries-Aurina

אזור טיולים מרהיב עבור מטפסי הרים.  בלתי מוגבל עבור פריקים אופניים. מגרש משחקים הרפתקה ענק לילדים. Valle Aurina מגדיר שום גבול לאוהבי הטבע.

שטח מרעה אלפיני גבוה, מחכים לך לחופשות הקיץ שלך בדרום טירול. הבקתה שלנו הממוקם מעל Campo Tures  נקודת המוצא האידיאלית עבור פעילויות בחיק הטבע    . רק צעד מחוץ לבית החווה ובחר מסלול לטיול שלך, טיול הפסגה או טיול אופני הרים. תמיד בצד שלך נוף פנורמי נושם. סביבך אין דבר מלבד שקט

תמונות מהוילה

מעוניינים להשכיר או לקבל פרטים נוספים על הוילה? חייגו עכשיו למספר 09-9580463 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: