יעדים

איטליה

טוסקנה
ID.2880 יחידה בבית חווה אורגני
icon
חדרי אמבטיה
2 חדרי אמבטיה
icon
מספר אנשים
עד 6 אנשים

אודות הבית

בעלי המקום מאמינים בתיירות בת קיימא, ולכן הם אימצו טכנולוגיות מתוחכמות כדי לשמור על איכות האויר.                                                                                                                  החשמל מיוצר באופן מקומי על ידי תחנת כוח פוטו-וולטאית המכסה כ -60% מהצריכה השנתית; חימום מערכות AC משתמשים במשאבת חום מופעל על ידי פאנל פוטו, פאנל סולארי תרמי מייצר עד 100% של מים חמים המשמשים חדרי אמבטיה; במהלך החורף חימום באמצעות עץ דחוס עם יעילות גבוהה מערכת החימום יכול להבטיח טמפרטורה חמה ונוחה בכל הבתים.

מי גשמים מהגגות נאספים ומשמשים מחדש להשקיה בגינה; מי התהום מתחדשים באמצעות טיהור צמחים.

במהלך השיקום, על מנת להיות "ירוקים", כל היצירות נעשו על ידי אומנים מקומיים באמצעות חומרים מקומיים כמו ברושים, ערמונים ואקציה, אבן טרוורטין או שיש קררה, אריחי טרקוטה לבנים. גם המזרונים והכרית מיוצרים באופן מקומי, כמו גם את סבונים אמבטיה אורגני.

גם בריכת שחיה טבעית ביו, ללא כל מרכיב כימי,

האנרגיה השלווה והמרגיעה נובעת מהאיזון העדין בין הטבע והבניינים, מנוכחות של עצים עתיקים, משימוש בשיטות חקלאיות מסורתיות,

החווה מוקפת בשישה דונמים של אדמה, בהם עצי זית וגפנים מעובדים באופן אורגני עם עצי פרי עתיקים (אפרסק, תפוח, אגס, אוכמניות) ועצים אחרים האופייניים לנוף הטוסקני.

בית הסטילו היה בעבר אורווה וחניה לקרונות. כעת הוא מורכב מסלון עם אח, מטבח, חדר שינה זוגי אחד עם לופט עם מיטת יחיד וחדר אמבטיה פרטי עם מקלחת, עוד חדר שינה זוגי אחד עם חדר רחצה צמוד עם מקלחת, שולחן חיצוני קיבולת מקסימלית של 6 אורחים. הסלון וחדר שינה אחד הם ידידותיים לאנשים עם מוגבלויות .

תמונות מהוילה

מעוניינים להשכיר או לקבל פרטים נוספים על הוילה? חייגו עכשיו למספר 09-9580463 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: