יעדים

צרפת

פריגור
ID. 3564 וילה מצורפת לוילה 3563 עם 5חדרי שינה ממוזגים
icon
חדרי אמבטיה
5 חדרי אמבטיה
icon
מספר אנשים
עד 10-*12 אנשים

אודות הבית

חמישה חדרי שינה

כל אחד מחמשת חדרי השינה האלגנטיים, האלגנטיים והממוזגים, נהנים מחדר רחצה פרטי, שרותים, ואינטרנט חינם.

חדר השינה: "פלסו"

ממוקם בקומת הקרקע התחתונה, חדר שינה זוגי בן 15 מ"ר זה מאופיין בתערובת יוצאת דופן וייחודית של עץ ובטון סירי (בטון שעווה). אפשרית מיטה זוגית (180 ס"מ 200X ס"מ) או שתי מיטות יחיד (90 ס"מ x 200 ס"מ), יש לבחור בעת ביצוע ההזמנה. חדר האמבטיה 9m2 הסמוך כולל אמבטיה עם מקלחת מצורפת ומקלחת איטלקית.

חדר השינה: אנא

חדר שינה יפה זה בגודל 11 מ"ר, הממוקם בקומת הקרקע, הינו  מסביר פנים עם מיטת קינג סייז (180 ס"מ 200X ס"מ). חדר האמבטיה עם מקלחת איטלקית נפתח למרפסת פרטית מקסימה עם נופים כפריים.

הסוויטה: אספרן

ממוקם מתחת לקורות העץ, מציע לאורחים סביבה נוחה עם מיטת קינג סייז (180 ס"מ 200X ס"מ) ואזור טרקלין פרטי קטן. חדר הרחצה כולל מקלחת איטלקית גדולה ומזמינה.

חדר השינה: L'Ouysse

מוצף עם תאורה טבעית יוצאת דופן דרך דלתות זכוכית באורך מלא נפתח על מרפסת פרטית, זה גדול 20 m2 השינה הוא באמת משהו מיוחד מאוד. התנודתיות של מיטה זוגית (180 ס"מX 200 ס"מ) או שתי מיטות יחיד (90 ס"מX 200 ס"מ), יש לבחור בעת ביצוע ההזמנה. חדר האמבטיה 3,5 m2 כולל מקלחת איטלקית.

חדר השינה: סאו

18,5 m2 חדר השינה הוא שטוף באור ממוקם בקומה השנייה. צבעים בהירים ורצפות פרקט מאופרות מדגישות עוד יותר את בהירות חדר השינה. התנודתיות של מיטה זוגית (180 ס"מ 200X ס"מ) או שתי מיטות יחיד (90 ס"מ 200X ס"מ), יש לבחור בעת ביצוע ההזמנה. חדר האמבטיה היפה 4m2 הסמוך כולל מקלחת איטלקית גדולה.

 

הגן וברכת השחייה

הבית ממוקם בתוך גינה מוקפת חומה מקסימה, כ 600m2 . יש בריכת שחייה מחוממת (אמצע מאי-אמצע ספטמבר) וריהוט גן משובח המשלים באופן מושלם את הסגנון של וילה זן.

מהלך היום, בין אם הבריכה או על אחת הטרסות, אי אפשר שלא להעריך את השמש, האור והשלווה של כל רגע.

טלוויזיה – אינטרנט – טלפון

טלוויזיה: כיסוי מלא של ערוצים צרפתיים וערוצים בינלאומיים מסוימים באמצעות לוויין. הטרקלין הינו מצויד עם טלוויזיית פלזמה גדולה.

אינטרנט: חיבור WiFi חינם זמין לשימוש עם מכשירים מתאימים

תמונות מהוילה

    • Daily Housekeeping (3 hours per day, with the exception of Sunday) 350,00 € per week. Weekly Breakfast (everyday with the exception of Sunday) 12,00 € per person per day (min 4 pers). Welcome Buffet Saturday evening 20,00 € per person. Weekly Bike Hire. View pricing and rental agreement.
    • Welcome, visit and hand over. Local Host On hand to help during your stay. Passionate about the region. Let yourselves be immersed in the French and Périgourdine cultures. (French & English) . Bathroom products (shampoo, conditioner, shower gel, body lotion, soap). Welcome pack (tea, coffee, sugar). End of stay clean. Taxe de Séjour. Electricity.
מעוניינים להשכיר או לקבל פרטים נוספים על הוילה? חייגו עכשיו למספר 09-9580463 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: