יעדים

איטליה

טוסקנה
Villa ID 812
icon
חדרי שינה
2 חדרי שינה
icon
חדרי אמבטיה
1 חדרי אמבטיה
icon
מספר אנשים
עד 4 אנשים
icon
מיקום
אורבייטו

אודות הבית

דירה בטירה מהמאה ה -12, הכוללת 7 יחידות בשני מבנים נפרדים

זהו מבצר מהמאה ה -12 עם בסיס מחומש המשלב מגדל ראשי ושני מגדלי משנה המשולבים על ידי שבילים וגשר. המתחם כולל מצודה המחוברת בצד אחד לטירה על ידי חומות ההגנה של העיר. זהו החלק שבו דירות מס' 803, 811 ו – 812 נמצאות . הן נוצרו משחזור מלא של החלק המקורי הזה של הטירה, אשר בעלי הטירה היום הם צאצאים ישירים של הבעלים המקוריים.
מקוריות הדירות המושכרות היא בכך שלמרות שלכולן יש גישה משותפת מהמרכז, כל אחת היא עצמאית לחלוטין עם אזור גן פרטי, עם נופים של אזור כפרי מסביב ושל שטח הטירה. חלק מהמתחם כולל חצר פנימית מימי הביניים, שבה ממוקמות דירות מספר 813, 814, 815 ו – 816. הבעלים נחמדים ומוכנים להרחיב את הכנסת האורחים שלהם גם לביקור בטירה ובשטחים הפרטית שלה.
האזור מציע את כל המתקנים והחנויות. אקווהפנדנטה נמצאת כ –  7 ק"מ משם, סובאנה כ – 18 ק"מ, אגם בולזנה כ –  25 ק"מ, אורבייטו כ – 45 ק"מ, ויטרבו כ – 58 ק"מ, סיינה כ – 90 ק"מ, רומא כ – 135 ק"מ, פרינצה כ – 140 ק"מ וחוף הים של מארמה כ – 90 ק"מ.
כל דירה מאובזרת בכספת, טלפון, מייבש שיער וחימום אישי, (לתשלום לפי צריכה יחד עם עץ האח). הן מרוהטות להפליא וטיפול רב הושקע כדי לספק שירותים מודרניים בקונטקסט אופייני של האזור – תקרת קורות עץ, קירות מסוידים ורצפות טרקוטה. הכל נבנה בכבוד מוחלט של המסורת הטהורה ביותר.
החלק האחורי של גני המגדל מחובר ע"י סדרה של מצורות ומדרגות, המספקות גישה למתחם המרווח ולשטח הבריכה (12 על 6 מטר). ליד בריכת השחייה ישנו אסם שחודש ובו יש חדרי אמבטיה לשימוש האורחים בצד אחד, ומצד שני, אכסדרה יפה, מקורה בה הבעלים אירגנה מסעדה פרטית עבור האורחים. היא מענגת בבישול מספר פעמים בשבוע, בשילוב מהנה של מאכלים איטלקיים ובינלאומיים. אנא בקשו ממנה פרטים עם ההגעה. יש גם חנות יין בטירה עם מבחר של יינות מטוסקנה, אומבריה ולאציו.
שירות ניקיון הינו זמין ועריסות לתינוק מסופקות על פי בקשה.
החניה הפרטית נמצאת במתחם ליד הבריכה. הגישה לדירות מבצר היא מתוך פורטל ליד הבית של הבעלים דרך אולם מקומר עם אבנים מקוריות וחלונות המשמר. המדרגות הלולייניות של האבן נותרו ללא פגע ומספקות גישה אל דירות מס' 811 ו – 803. לדירה מס' 812 יש כניסה משמאל לאולם הכניסה הראשי בקומת הקרקע. דירות החצר נגישות ממרחק נוסף ברחוב בעל אותם מאפיינים, שיש בו דלתות לדירות המבצר ולבית הבעלים. דרך שער מהרחוב נמצאת החצר המובילה אל הדירות 813, 815 ו – 816, בעוד שלדירה מס' 814 יש גם כניסה מהרחוב. דירות אלה מחוברות לאזור הבריכה על ידי מנהרה עתיקה שנחפרה בסלע שמתחת לטירה ומתחילה בצד אחד של החצר.

תאור דירה זו (ID 812):
4 אנשים – 85 מ"ר – קומת קרקע
פינת מטבח – סלון / חדר אוכל – חדר שינה זוגי אחד – 1 חדר שינה טווין – חדר אמבטיה אחד
הכניסה הפרטית היא דרך מדרגה אחת אל חדר הסלון / האוכל המרווח עם אח. בקצה אחד של חדר זה יש נישה מטבח עם גז. המקרר נמצא בחדר האוכל שליד המטבח ומוסתר בקיר אבן. בצד שמאל של הסלון יש מסדרון עם דלתות לחדר שינה זוגי, לחדר שינה עם שתי מיטות וחדר אמבטיה מלא עם מקלחת. דלת זכוכית פנורמית בסלון נפתחת אל גרם מדרגות קצר המוביל אל שטח הגן הפרטי המרוהט של הדירה. מכאן האורחים יכולים לגשת אל כל שאר שטחי המקום.

תמונות מהוילה

מעוניינים להשכיר או לקבל פרטים נוספים על הוילה? חייגו עכשיו למספר 09-9580463 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: